Регистрация    Вход    Форум    Поиск    FAQ    Blogs

Список форумов » KUNSTKAMERA » Доска опознаний Египет * Egypt Wanted board

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 684 ]  На страницу быстрый переход | Пред.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Суббота 29.04.2006 , 16:51 

A woman knowing all that about this guy and continuing to be with him
can't only be stupid.

Share on FacebookShare on TwitterShare on DeliciousShare on Google+

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Суббота 29.04.2006 , 22:45 
участник форума

Guest007 писал(а):
A woman knowing all that about this guy and continuing to be with him
can't only be stupid.

Halas! It's stupid to say such things!!!
I know this person, and may be he did something bad, but it is not talking about that he can't be a good friend! I said FRIEND, not lover or boyfriend! :!: :!: :!:

Gheir alb tekhaf alei?

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Суббота 29.04.2006 , 23:33 

I must have respect for my friends. Do you respect such a person ?

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Воскресенье 30.04.2006 , 12:27 
les yeux marron

дамы, я конечно понимаю, что все мы тут опытные собрались, и нас никто никогда не разводил в жизни...но кого то там арабы разводят, а кого то тут цигане, это одна хуйня совершенно! я не понимаю, как можно быть такими жестокими, живем про принципу "падающего толкни", я понимаю что сострадания бессмысленно искать на форуме, и ваобще у кого бы то нибыло в нашем мире, но если нечего сказать, может лучше не писать ваобще ничего!? что блять за мода людей носом в говоно тыкать?
я лично ни на минуту не удивлюсь, если это сделал сайко, для нас молодых, одиноких и красивых они могут быть какими угодно хорошими друзьями/любовниками, но это отнюдь не мешает им параллельно быть жестокими и просчетливыми животными готовыми приступить любые законы ислама и приличия.

с другой стороны конечно понятно что можно было избежать каких то наебок (я об истории выше), но уже, все в прошедшем времени...что теперь, будут умнее...но так может не осуждать хотя бы? и не надо никого тут оправдывать, я думаю что личность то они в суде всяко разно установили, если 4ре имени совпадают, то вряд ли это другой человек...*я сама не знаю его все имена, но кто в курсе, тот в курсе*, короче при таком точном совпадении имен и места жительства осечки быть не может, это он беспесды.
*это для его женщин я пишу, не для подружек*
вот и подумайте, любовь любовью, но египтяне не меняются с возростом, это факт провереный 100000%, я тоже не 3 раза там была, если вы готовы жить с ним и разводить русских наивных туристов на пару (или бить хуй на то чем он занимается, не участвуя в этомв добрый путь(с) :lol:
всё, выссказалась, без обид, просто имхо.

for english speakers: im not sure that u have to translate it by translator, couse it's not smthng important abt saico, it's just my thoughts abt the storry of womman above, and russian wild cats who've been trying to give her a dressing down.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Воскресенье 30.04.2006 , 13:49 
участник форума

I know this person, and may be he did something bad, but it is not talking about that he can't be a good friend! I said FRIEND, not lover or boyfriend! :!: :!: :!:[/quote]

what means good friend for u? that he is doing u a favour? what kind of favour? for example u have a problem and he calls a person for u to discuss the problem; u are outside hurghada and lost, u call him and he picks u up by his car; ur phonecard was expired and he gives u a new one with lets say 100 pounds credit......
so, how do u feel when u know that the card he is calling ur friends with was paid by a woman he told , that he loves her and so on. how about the banzin in the car, about the car itself about the phonecredit he gave u? who do u think suffers for, that he can do this. how u can accept one thing from that peron, who obviously never works, but always has got money?
i have understanding for those girls who are new in hurghada and know nothing, but those who know him and still go with him for a ride (not sex) or whatever are really under my soles.

and u said "may be he did SOMETHING bad", its not countable anymore what he IS DOING TILL TODAY...

however, i hope that there will come more support for his victims, but not more putting down of them, just because saico does not treat everybody the same.
even the egyptians are smarter than some russians who write here. they stay far away from him because it is simply enough now, and that is alarming, even they do.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Воскресенье 30.04.2006 , 18:19 
участник форума

soli писал(а):
I know this person, and may be he did something bad, but it is not talking about that he can't be a good friend! I said FRIEND, not lover or boyfriend! :!: :!: :!:

what means good friend for u? that he is doing u a favour? what kind of favour? for example u have a problem and he calls a person for u to discuss the problem; u are outside hurghada and lost, u call him and he picks u up by his car; ur phonecard was expired and he gives u a new one with lets say 100 pounds credit......
so, how do u feel when u know that the card he is calling ur friends with was paid by a woman he told , that he loves her and so on. how about the banzin in the car, about the car itself about the phonecredit he gave u? who do u think suffers for, that he can do this. how u can accept one thing from that peron, who obviously never works, but always has got money?
i have understanding for those girls who are new in hurghada and know nothing, but those who know him and still go with him for a ride (not sex) or whatever are really under my soles.

and u said "may be he did SOMETHING bad", its not countable anymore what he IS DOING TILL TODAY...

however, i hope that there will come more support for his victims, but not more putting down of them, just because saico does not treat everybody the same.
even the egyptians are smarter than some russians who write here. they stay far away from him because it is simply enough now, and that is alarming, even they do.[/quote]

Listen, if you have problems with him it's not my buissnes!!!
And how stupid must be girl to send money or simply to believe person who know a few time??? Tell me if you're so clever!!!
I'm not such stupid one to make such things!

And for your sure, I had no problems in Egypt, to ask help and if I will need help be sure I have too much friends there!

"i have understanding for those girls who are new in hurghada and know nothing, but those who know him and still go with him for a ride (not sex) or whatever are really under my soles."

I didn't say that he is very nice, but he never make something bad for me and for persons who I know! And if thinking by your way if somebody made harm for you all person who has a frienship relation with this person is the same!!! You're complitly wrong!!!!

This is my opinion! Good luck for you!

Gheir alb tekhaf alei?

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Воскресенье 30.04.2006 , 21:52 
участник форума

Listen, if you have problems with him it's not my buissnes!!!
And how stupid must be girl to send money or simply to believe person who know a few time??? Tell me if you're so clever!!!
I'm not such stupid one to make such things!

And for your sure, I had no problems in Egypt, to ask help and if I will need help be sure I have too much friends there!

"i have understanding for those girls who are new in hurghada and know nothing, but those who know him and still go with him for a ride (not sex) or whatever are really under my soles."

I didn't say that he is very nice, but he never make something bad for me and for persons who I know! And if thinking by your way if somebody made harm for you all person who has a frienship relation with this person is the same!!! You're complitly wrong!!!!

This is my opinion! Good luck for you![/quote]

interesting words, but u dont get the subject. this was an example with the asking for help etc.
why u are so aggressive?
i didnt say either, that u are the same or any who likes him, but u are definitely not ok, sorry. i mean ur mind. its not about these who GIVE him money, its about those who are ripped off , raped etc...
but u probably think that this was also the fault of them. imagine u know him for a couple of weeks and everything was ok between u and him. this guy visits u and u visit him as many times before and nothing happened. there is nothing but friendship between u and him. then he is inside ur flat and rapes u. that happened to me with him. is that my fault?

believe me he is sick and a very good actor. u r the best example for a successful brainwash by this smart bastard.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 01.05.2006 , 02:10 

dear soli,
i agree with u. in the last weeks alot of russians try to protect saicos way here. they are just stupid in my eyes.
echis, smaly, the other bitch who uses ! in any sentence...and lots of others who basically say all the same. that he is good friend, yes really a good friend, and thats why he is in the blacklist on kk and nobody in hurghada wants to talk to him anymore.
i also see that he has an atractive appearance and can be very charming but its just tactics. in the end all girls are bitches for him.
when u are a friend with somebody then there must be respect and honesty. but do u think (i mean the russian idiots) he is honest with u girls?
oh and before somebody misunderstands, i had never a relation with saico or sex,but i was with someone else in hurghada,s o i got to know a lot of things about him and also saw a lot of things.
this guy has no behaviour at all, he acts like he was born in a pig stable. all around him is just a show, inside he is first of all dirty and then there is a big nothing.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 01.05.2006 , 09:41 

El Huzy or Soli or last Guest,

I agree totaly with your thoughts.

First, Saico is only one of these guys, the others are the same cheaters, perhaps he is more cruel, may be.

Second, the women writing for him, is it possible, that they have profits or that they are so depending that the make all possible ?
You will find always such women defending egyptien men (sometimes husbands) knowing that he has others women, beaten by them and so on.
They became puppets. They have lost first all their financial security, second their dignity, their family, and often they are depending by drugs.
They help these guys to lie to other women (in confirming the big love)
and to take money from them.
They help them in all points. In defending them they defend their little part of life.

But they are also women who participate at the affair.

Can you give me your e-mail adress. I would like to write you.

Greetings

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 01.05.2006 , 15:13 
участник форума

Guest007 писал(а):
El Huzy or Soli or last Guest,

I agree totaly with your thoughts.

First, Saico is only one of these guys, the others are the same cheaters, perhaps he is more cruel, may be.

Second, the women writing for him, is it possible, that they have profits or that they are so depending that the make all possible ?
You will find always such women defending egyptien men (sometimes husbands) knowing that he has others women, beaten by them and so on.
They became puppets. They have lost first all their financial security, second their dignity, their family, and often they are depending by drugs.
They help these guys to lie to other women (in confirming the big love)
and to take money from them.
They help them in all points. In defending them they defend their little part of life.

But they are also women who participate at the affair.

Can you give me your e-mail adress. I would like to write you.

Greetings

hello guest007,
who do u mean with the email ?

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 01.05.2006 , 19:21 

I mean your e-mail-adress, I would like to contact you.

Thanks for the answer.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 01.05.2006 , 21:10 
участник форума

Guest007 писал(а):
I mean your e-mail-adress, I would like to contact you.

Thanks for the answer.

this is my adress: tanja_serenity@hotmail.com

(but please to the others, i do not need more reproaches)

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Вторник 02.05.2006 , 17:13 
камикадзе

Samah писал(а):
дамы, я конечно понимаю, что все мы тут опытные собрались, и нас никто никогда не разводил в жизни...но кого то там арабы разводят, а кого то тут цигане, это одна хуйня совершенно! я не понимаю, как можно быть такими жестокими, живем про принципу "падающего толкни", я понимаю что сострадания бессмысленно искать на форуме, и ваобще у кого бы то нибыло в нашем мире, но если нечего сказать, может лучше не писать ваобще ничего!? что блять за мода людей носом в говоно тыкать?

ага, давайте лучше дружно растечемся соплями по форуму :roll:

САма, я его не защищаю, но и сочувствия к идиотизму не испытываю, вот такая я сукастерва, видимо.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Среда 10.05.2006 , 16:26 
les yeux marron

Echis писал(а):
ага, давайте лучше дружно растечемся соплями по форуму :roll:

САма, я его не защищаю, но и сочувствия к идиотизму не испытываю, вот такая я сукастерва, видимо.

я тоже не испытываю сочуствия к идиотизму...
только молча, потому что потом не дай Бог попасть *а от этого никто не застрахован, не зарекайся, как говорится* то пожаловаться на себя дуру будет некому.
я может как то коряво высказалась, но смысл ты поняла короче:)

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Среда 10.05.2006 , 17:19 

Что -то Сайко куда-то пропал. Давно его в Хургаде не видно.

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Четверг 11.05.2006 , 01:32 

Anonymous писал(а):

Вчера звонил мне у мамки он.Спросил когда приеду,что бы встретить меня там.. :wink:

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Четверг 11.05.2006 , 09:20 
сИстра кАмикАдзЫ

Anonymous писал(а):
Anonymous писал(а):

Вчера звонил мне у мамки он.Спросил когда приеду,что бы встретить меня там.. :wink:

:lol: а чо мамка у него терь в Европе живёт?

Валодиааа-а-а-а!!!! (с)

Заголовок сообщения:
 UNREAD_POST Добавлено: Четверг 18.05.2006 , 11:49 

hey,
nothing new? i didnt see him in hurghada for long,where is he now?

Заголовок сообщения: saico sabry living in ihurghada from smailia
 UNREAD_POST Добавлено: Понедельник 22.05.2006 , 00:48 

just keep on looking for him, a private investigator might help you.You paid for the fuck first,now pay for someone to find him!Do you want to fuck more?Or you have too much money to spend?why not give it to charity?he is in the middle of nowhere.....

Заголовок сообщения: Re: saico sabry living in ihurghada from smailia
 UNREAD_POST Добавлено: Среда 24.05.2006 , 15:23 

guest001 писал(а):
just keep on looking for him, a private investigator might help you.You paid for the fuck first,now pay for someone to find him!Do you want to fuck more?Or you have too much money to spend?why not give it to charity?he is in the middle of nowhere.....

The sick little shit is in Sweden now....He is probably with a stupid girl, who is deeply in love with him and thinks that he is in love with her to.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 684 ]  На страницу быстрый переход | Пред.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  След.

Список форумов » KUNSTKAMERA » Доска опознаний Египет * Egypt Wanted board